Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Merkezleri ve Koordinatörlükler ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kurumsal Akreditasyon çalışmaları kapsamında koordinatörlüklerin ve uygulama araştırma merkezlerinin faaliyetleri hakkında Üst Yönetime bilgi sunulması amacıyla Üniversitemiz Kalite Koordinatörlüğü tarafından toplantı düzenlendi.

 

Rektörlük Toplantı Salonu’ nda gerçekleşen toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr.  M. Cihat Özgenel, Kalite Koordinatörlüğü ekibi , Koordinatörler ve Uygulama ve Araştırma Merkezi müdürleri katıldı.

 

Toplantıda koordinatörlükler ve uygulama araştırma merkezleri  2022-2023 yılı faaliyet raporlarının sunumunu gerçekleştirdi. Her bir uygulama ve araştırma merkezi ile koordinatörlük, değerlendirme toplantılarında yaptıkları sunumlarla; kendi biriminin kapsamı alnında olan faaliyetler, bugüne kadar gerçekleştirdikleri faaliyetler, mevcut durumda devam etmekte olan faaliyetler ve gelecekte yapılması planlanan faaliyetler hakkında Üniversitemiz üst yönetimine bilgiler verdi. Toplantılar sonunda Rektör Levent, araştırma merkezleri ile koordinatörlüklere verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

Loading

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email